Swoją ofertę kierujemy do Spółdzielni Mieszkaniowych, Administracji Nieruchomościami, Zarządów Wspólnot Mieszkaniowych, Firm a także do klientów indywidualnych. W branży utrzymania czystości Firma GPI działa od 1994 roku. Ten okres działalności sprawił, że Firma dysponuje potencjałem umożliwiającym zaspokojenie obecnych, a także przyszłych potrzeb naszych klientów.

GPI jest profesjonalną i solidną Firmą rzetelnie podchodzącą do powierzonych umową obowiązków.
W pełni zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, by usługi w zakresie sprzątania świadczone były na odpowiednim poziomie i z właściwym zaangażowaniem. Dlatego też cel założony przez Firmę realizowany jest w oparciu o najlepsze technologie i najnowszy sprzęt znanych firm, będący w rękach dobrze przeszkolonego personelu.

W okresie letnim do zleconych prac przy konserwacji zieleni Firma wykorzystuje – ciągniki koszące (również z koszem):

  • podkaszarki spalinowe,
  • kosiarki,
  • nożyce spalinowe do żywopłotów,
  • piły spalinowe do obcinania gałęzi.

Do zamiatania terenu dysponujemy zamiatarkami spalinowymi W okresie zimowym zabezpieczamy tereny w piasek i sól, a do odśnieżania wykorzystujemy czyszczarko-odśnieżarki i pługi. Do prac czystościowych stosujemy środki chemiczne, przyjazne dla środowiska naturalnego, bezpieczne dla wszelkich powierzchni, posiadające atest PZH.

Aby zapewnić swoim klientom komfort wykonywanej usługi, pracownicy Firmy są do dyspozycji o różnych porach dnia, według ustaleń przyjętych przez obie strony.

W sposób racjonalny wykorzystujemy środki chemiczne, materiały i sprzęt, co pozwala na zminimalizowanie kosztów świadczonej usługi. Pracownicy Firmy są wiarygodni i zdyscyplinowani. Rzetelnie, profesjonalnie i uczciwie wykonują powierzoną im pracę. Naczelny profil prowadzenia Firmy polega na zatrudnieniu osoby bezpośrednio nadzorującej, kontrolującej i koordynującej pracę zatrudnionych pracowników, tym samym uprawnionej do bezpośredniego kontaktu i współpracy ze Zleceniodawcą.

Aby zapewnić klientom poczucie bezpieczeństwa Firma GPI ubezpieczona jest od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A.

Staramy się, by współpraca z Firmą była dla naszych klientów nie tylko wygodna ale i przyjemna. Jesteśmy Firmą elastyczną, otwartą na wszelkie konstruktywne, mogące usprawnić pracę, sugestie Pracodawców.

Mam nadzieję, że jakość świadczonych przez Firmę usług jak i atmosfera stwarzana przez pracowników Firmy przyczynią się do tego, iż odnajdziecie Państwo w nas rzetelnego partnera do współpracy.

Zadowolonych klientów

świadczonych usług

20

lat
doświadczenia

Nasze media społecznościowe
zobacz więcej